8. Ahşap Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

06 Ekim 2018 Cumartesi, 11:02
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

8. Kastamonu Ahşap Fuarına katılan firmaların stantlarını gezerek birbirinden güzel ürünler hakkında bilgiler alarak, fuara katılımlarından dolayı memnuniyetini ifade eden Vali Karadeniz, Türk Dünyası Başkenti Kastamonu unvanı ve ‘’ Ahşaba Hayat Verenler Burada’’ teması ile bu yıl yapılan fuarın önemini ifade etti. Son yıllarda Kastamonu’da ki turizm hareketliliğine değindi ve yaşanan gelişmelerin Kastamonu turizmi açısından birçok fırsat sunduğunu vurguladı.

 

 

 

 

Fuar alanını gezen Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Vali Yardımcıları Ahmet Ertürk ve Vedat Yılmaz, Ağaç İşleri ve İmal ve Satıcılar Odası Başkanı Ergün Can, Sivil toplum kuruluş temsilcileri eşlik etti.

 

 

 

‘’Beşikten Mezara Ahşabın Hayatımızdaki Yeri’’ konulu yarışmada dereceye girenlerden; Birincilik ödülünü Emrah Küçükşengün, ikincilik ödülünü Fatma Bölükbaş, üçüncülük ödülünü Emre Bostanoğlu, Kastamonu Valiliği Özel ödülünü Yüksel Aydın, Kastamonu Belediyesi Özel Ödülünü Müyesser Ayvaz kazanırken, Kastamonu Ağaç İşleri özel ödülünü ise Nevzat Nergiz’e ödülleri programa katılan protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

 

 

 

Fotoğraf sergisi açılışı ve fotoğraf yarışmasında dereceye girenlerin ödüllerinin verilmesi ile devam eden Ahşap Fuarı, 7 Ekim Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz