Milletvekili Gülşen, Merkez Muhtarlıklarını Ziyaret Etti.

26 Mayıs 2015 Salı, 08:55
Gülşen Ziyaret

AK Parti Milletvekili ve 25’inci dönem 1’inci sıra Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen, Merkez muhtarlıklarını ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında İl Merkezinde bulunan birçok muhtarlığı ziyaret eden Milletvekili Gülşen, burada talepleri dinledi. Yaklaşan 7 Haziran seçimleri öncesi muhtarlardan destek isteyen Milletvekili Gülşen, 3-0 vurgusunu yaptı ve 3-0 a çok yakın olduklarını ifade ederek, muhtarın her zaman kendilerine destek verdiğini söyledi. Türkiye genelinde HDP’nin de yüzde 9’u bile bulamayacağını ifade eden Milletvekili Gülşen; “AK Parti iktidarı geçtiğimiz seçimde olduğu gibi yine tek başına iktidara gelecek” dedi.

Hizmet getirmeye devam edeceklerini kaydeden Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, muhalefet partilerine; “Siz bana bir başarınızı gösterin. Krize soktunuz. AK Parti iktidarı Türkiye’yi ayağa kaldırdı” şeklinde konuştu.

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>