Ankara İhsangazililer Derneği Divan Mevlidi Düzenledi.

25 Mayıs 2015 Pazartesi, 10:48
11120902_10205910961506773_2969858406902827243_n

Ankara İhsangazililer Derneği İhsangazi Bedirgeriş Köyünde  Divan Mevlidi düzenledi.
Ankara İhsangazililer derneğince geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve bu yıl 3üncüsü düzenlenen Divan Mevlidi İhsangazi Bedirgeriş Köyünde gerçekleştirildi.

 

Divan Mevlidine Ankara, İstanbul, Kastomunu ve İhsangazide yaşayan ihsangazililer yoğun ilgi gösterdi. Mevlide Ayrıca Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Ankara İhsangazililer Dernek Başkanı Serkan ÇÖMEN, İhsangazi Kaymakamı Aziz  KAYABAŞI, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü DANACI, İhsangazi Müftüsü Faruk ÇELİK, Saadet Partisi Kastamonu Milletvekili Aday Ayhan GÜNDOĞDU, Saadet Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Satılmış Külçe, Ak Parti Kastamonu İl Başkan Yardımcıları ve Parti Yöneticileri, Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkan Yardımcıları ve parti yöneticileri, Büyük birlik Partisi Kastamonu Teşkilatı yöneticleri, Ankara İhsangazililer Derneği Başkan Yardımcıları Şevket BALCI, Mustafa SAYIKOĞLU, Süleyman TOKUROĞLU, İhsangazi İlçesine Bağlı Köy Muhtarları  ile çok sayıda İhsangazili katıldı.

 

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>