Araç Kaymakamı Biçer, İlçede İncelemelerde Bulundu.

31 Ağustos 2015 Pazartesi, 11:14
KAYMAKAMIMIZ İĞDİR KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Kaymakamımız Veli BİÇER Kurum Müdürleri ile birlikte İğdir Köyüne Perşembe pazarı vesilesiyle vatandaşlarla görüşmek ve kamu yatırımlarını denetlemek üzere ziyarette bulundu.

.

Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihalesi yapılan ve yapımı tamamlanan toplamda 6200 m2 parke yapılan sokakları gezen Kaymakamımız ilgililerden bilgi aldı. Daha sonra Perşembe pazarını gezen Kaymakamımız üreticilerle ve vatandaşlarla sohbet etti. İğdir Çay bahçesinde Köy Muhtarlarının ve İğdir Köyü ve Civar Köylerden pazara gelen vatandaşlara Kurum Müdürleri bilgi verdi ve vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinledi. Kaymakamımız bu ziyaretlerin bölgesel olarak sürdürüleceğini ve bu toplantılarla vatandaşların sorunlarının yerinde değerlendirileceğini bildirdi.

.
Daha sonra beraberindeki heyetle kamu kurum ve kuruluşlarına ziyarette bulundu. Sırasıyla İğdir Jandarma  Karakoluna , İğdir Orman İşletme Müdürlüğüne ve İğdir Çok Programlı Lisesine inceleme ve ziyaretlerde bulundu.Okulun son durumu,yapılan çalışmalar ile ilgili Okul Müdürü ve yetkililerden bilgi aldı.Kaymakamımıza; İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Özel İdare Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü,İlçe Jandarma Komutanı, İğdir Jandarma Karakol Komutanı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, Samatlar İğdir Orman İşletme Müdürü eşlik etti.

 

KAYMAKAMIMIZ İĞDİR KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

 

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.arac.gov.tr

 

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>