Son Dakika
28 Ocak 2020 Salı

Araç Kaymakamı Veli Biçer, Köylerde İncelemelerde Bulundu.

15 Eylül 2015 Salı, 16:44
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Kaymakamımız Sayın Veli BİÇER,Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihale edilen ve yapımı tamamlanan Yeşilova-Tatlıca-Dereçatı ve Yenice Köyleri 5800 m2 parke çalışmaları kapsamında Tatlıca Köyü için 1500 m2 parke kaplama yapılan köy meydanında ve sokaklarda incelemelerde bulundu.

.

Daha sonra yine ihalesi  Köylere Hizmet Götürme Birliğince 206.500.00 TL bedelle yapılan bazı köylerin  İçme Suyu Depo Bakım ve Onarım İşi ve İçme Suyu İsale Hattı Yapım İşi kapsamında onarımı tamamlanan Tatlıca Köyü İçme suyu deposunun çalışmalarını inceledi. İhale kapsamında ilgili depolarda bakım onarım, boya badana, depo içi fayans kaplama, vanaların değişimi, klorlama cihazları vb çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi alan Kaymakamımız Erenler Piknik alanı ve mantarlık ismiyle bilinen köyün ilgili yerlerinde incelemelerde bulundu.

.
Daha sonra Akgeçit Köyüne geçen Kaymakamımız yapım çalışmaları devam eden Akgeçit Merkez ve Deliler Mahallesi Kanalizasyon çalışmalarını inceledi, çalışmayı yürüten ekipten bilgiler aldı. Daha sonra Akgeçit Köyünde bulunan İlçemize bağlı köylere serilecek olan Seyyar Konkosör tarafından hazırlanan Stabilize malzemeyi inceledi.Oradan Müslümler Köyünde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından finanse edilen ve yapımı devam 6 kişilik ailenin barınacağı betonarme evde incelemelerde bulunup ev sahipleri ile sohbet etti.Kaymakamımıza ziyaretlerinde İlçe Özel İdare Müdürü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İlçe Müftüsü ve ilgili Köy Muhtarları eşlik etti.

 

??????????

 

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.arac.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz