Bağımlılıkla Mücadele Projesi Kapsamında Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi

18 Haziran 2019 Salı, 12:51
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Bağımlılıkla Mücadele Projesi kapsamında “Her şey Bir Anda Oldu” adlı tiyatro oyununa Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgeleri verildi.

 

 

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde ilimizdeki liselerde planlamış olduğumuz “Bağımlılıkla Mücadele Projesi” kapsamında Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Burak KURT tarafından Madde Bağımlığı ve Teknoloji Bağımlılığı konusunda eğitim verildi.

 

 

Ayrıca Müdürlüğümüz Sağlığın Geliştirilmesi Birimi Çalışanı Hemşire Ayşe YAZI’nın kaleme almış olduğu “Her şey Bir Anda Oldu” adlı tiyatro oyunu; 10 Aralık Mesleki Ve Teknik Lisesinden Öznur SAKALLI, Kastamonu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Alperen TAŞCI, Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesinden Esra DÖNMEZ, Sepetçioğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Nurcan BALCI, Özlem Burma Mesleki ve Teknik Lisesinden Rahmi Eren YAZKAN, Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesinden Muhammed AYDIN, Şeyh Şabanı Veli İmam Hatip Lisesinden Özgür ÇARKIOĞLU ve Aytaç Eruz Anadolu Lisesinden Minel OLAĞ isimli öğrencilerimizin katılımları ile sahnelendi, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Sadettin YAZI tarafından Tiyatro çalışmalarını sahneleyen öğrencilere Teşekkür Belgesi takdim edildi.

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz