Bahçeşehir Koleji Yeni Binada Eğitim Öğretime Başlıyor

03 Eylül 2018 Pazartesi, 15:24
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Bahçeşehir Kuzeykent kampüsü tanıtım günleri için kapısını öğrencisine, velisine, ilgililere ve tüm Kastamonululara açtı. Görücüye çıkan Bahçeşehir Koleji Kuzeykent kampüsünün ilk misafiri Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve bazı veliler oldu.

 

 

Başarılı İş adamı Selçuk Aslan ve Semih Aslan kardeşlerin ve yılların deneyimli idareci ve eğitimcisi Hakkı Güngör’ün ortağı olduğu Bahçeşehir Eğitim Kurumları ile ilgili olarak Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İç Mimar Elif Aslan ve Genel Koordinatör Ayça Güngör’ün de katıldığı tanıtım gezisinde Bahçeşehir Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Eğitimci Hakkı Güngör tarafından basın bilgilendirildi.

 

Güngör Şöyle konuştu: “ Bahçeşehir İstanbul kurumları konseptine bağlı kalınarak iç tasarımı özenle yapıldı. Binanın iç tasarımını İş adamı Selçuk Aslan’ın yurt içi ve yurt dışında eğitim alan mesleğinde yıllar itibariyle gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olan kızı İç Mimar Elif Aslan tarafından yapıldı. Okulun son sistem sınıfları, yönetici ve personel odaları, mükemmel bir spor salonu, yemekhanesi bütün bu çalışmalarda hijyenik koşullarda anti bakteriyolojik malzemeler kullanıldı. Başarılı iç mimarımız Elif Aslan Yeşil alan ve oyun alanlarına özel bir önem verdi.” dedi.

 

 

Eğitimci Bahçeşehir Eğitim kurumları Kurucu Müdürü Hakkı Güngör sözlerine şöyle devam etti: “ Yeni Binamızda okul öncesi, Ana okulu, İlk ve Orta okul bölümlerimiz bulunmaktadır. Önce hizmet verdiğimiz binamızda bundan böyle lise olarak hizmet vereceğiz. Altı yüz öğrenciye eğitim – öğretim kurumu olacak yeni binamızda Kastamonu’muza yakışır, evlatlarımıza yakışır eğitim öğretimin en iyisini bir numarasını vereceğiz. Bu eğitim yuvamızı bu hale getirmemizde Sayın Valimizin, Belediye başkanımızın büyük destekleri olmuştur kendilerine teşekkür ederiz. Yine İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleri olmuştur teşekkür ederiz “dedi.

 

 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise,” Şehrimizin değerli iş adamları Selçuk ve Semih Aslan kardeşler deneyimli eğitimci Hakkı Güngör’ün yaptıkları bu eser eğitim öğretim anlamında ilimiz için kazançtır. Hiçbir destekten geri durmadık eğitim alanında yapılan her güzel faaliyete destek verdik vermeye devam edeceğiz. Bahçeşehir Eğitim Kurumları arasında yer alacak olan bu muhteşem eserin mükemmel hale gelmesinde önemli katlıya sahip iç mimar Elif Aslan hiçbir ayrıntıyı atlamadan güzelim eseri bu hale getirmiş ellerine sağlık “ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz