Başbakan Binali Yıldırım’ın Kastamonu’yu Ziyaret Etti

04 Haziran 2018 Pazartesi, 09:22
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım bir dizi ziyaret ve halka hitap üzere 03.06.2018 tarihinde ilimize geldi.
Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Havalimanında, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Belediye Başkan V. Eşref Can, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Aydın, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Garnizon Komutanı ve Asker Alma Daire Başkanı Per. Alb. Sadettin Yıldız, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Metin Özbek, 5’nci J. Eğitim Alay Komutanı J. Alb. Ergün Cebeci, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Kamu Kurum ve Kuruluş amirleri ile öğrenciler tarafından karşılandı.
Sayın Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım şehir turunda, İlimiz hastanelerindeki hastaları ve işyerlerindeki esnafları ziyaret etti. Dereceye girerek ilimize kupa kazandıran sporcuları kutlayarak, karşılamaya gelen küçük çocuklara  çeşitli hediyeler verdi.
Daha sonra Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım halka hitabını  gerçekleştirmek üzere Kuzeykent Pazar Yerindeki alana halkı selamlayarak geçti.
Alandaki konuşmasının ardından Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz ile beraberindeki protokol tarafından Gazi Stadyumundan uğurlandı.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz