Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Vali Yaşar Karadeniz’i Ziyaret Etti

16 Nisan 2019 Salı, 07:36
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Mahalli İdareler Seçimleri ile Belediye Başkanlığı görevine başlayan Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.
.
.
Ziyarete Belediye Başkanı Vidinlioğlu’na,  Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Nuray Çolak eşlik etti.
.
.
Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu konuşmasında; “31 Mart Mahalli İdareler Seçimi akabinde Belediye Başkanı olarak seçildik, mazbatamızı aldık göreve başladık. Sayın Valimize de hem göreve başladığımızı bildirmek hemde ziyaret etmek istedik teşekkür ediyorum” dedi.
.
.
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında ; “Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum yola çıkmış olduğu beş yıllık yeni görevinde başarılar diliyorum. Ekibine de aynı şekilde başarılar diliyorum. Bu tip görevler dönemseldir. Hepimiz faniyiz gelip geçiciyiz önemli olan arkamızdan hoş seda bırakabilmek güzel işler yapabilmektir. Siyasette de, bürokraside de amaç bellidir. Amaç halka hizmettir, memlekete, vatana, millete hizmet etmektir. Bu ortak amaç doğrultusunda da bürokrasi de siyasette, sivil toplum örgütleri, basın mensupları ile çalışırlar. Bundan sonra merkez belediyemiz,  diğer ondokuz ilçemizde ki belediyelerimiz, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarlarımız bu beş yıllık süreç içerisinde umarım görev yaptıkları bölgelere mahallelere ve köylere güzel hizmetlerde bulunurlar ve Kastamonu’nun ileriye gitmesinde, gelişmesinde önemli bir merhaleyi oluştururlar. Ben tekrar Sayın Belediye Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz