Bozkurt Kaymakamı Murat Gökoğlu Çalışmaları Denetledi.

03 Ağustos 2015 Pazartesi, 13:15
Bozkurt Kaymakamı Mutat Gökoğlu Çalışmaları Denetledi.

Birliğimizce 2015 KÖY-DES Programı kapsamında yapılacak olan Kocaçam ve İlişi Köyleri 2. Kat asfalt çalışmaları için İl Özel İdaresi yama ekipleri asfalttan önce bozuk kısımların onarımlarını tamamladı.

.

Bu kapsamda yama ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Murat Gökoğlu hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlamaya çalıştıklarını, halkımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu, ayrıca çalışan ekiplerimize hem moral desteği hem çalışmaların takibi için incelemelere devam ettiklerini belirten Kaymakamımız yollarda eksik olan kısımların tamamlanması için yetkililere talimat vermiş ve tüm ekiplere teşekkür etmiştir.

.

Önümüzdeki 2 hafta içerisinde 2. Kat asfalt mıcırının Kocaçam ve İlişi Köy yollarımıza dökülerek işin tamamlanacağını, diğer taraftan Bayramgazi Köy Grup Yolu, Kayalar Köy yolu ve Sarıçiçek Köy yolunda da bozuk olan asfalt yolların onarımının tamamlandığını bildirilmektedir.

 

Bozkurt Kaymakamı Mutat Gökoğlu Çalışmaları Denetledi.

 

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.bozkurt.gov.tr

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>