Son Dakika
25 Ocak 2020 Cumartesi

Çatalzeytin’de Meyve Bahçelerinin Kontrolü Yapıldı

06 Ağustos 2018 Pazartesi, 09:07
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz tarafından, 2014-2018 yılları arasında İlçemizde dağıtımı yapılarak oluşturulan meyve bahçelerinden; İsmail, Kirazlı, Hamidiye ve Konaklı köylerinde bulunan meyve bahçelerinin, Çatalzeytin İlçe Müdürlüğümüz personeli tarafından kontrolleri ve ziyaretleri gerçekleştirildi.

 

 

 

Çatalzeytin İlçe Müdürlüğümüz personeli tarafından düzenli olarak kontrolleri yapılan meyve bahçelerinde; ağaçların hastalık ve zararlı durumu, ekim ve dikim kontrolleri, budama, sulama ve yabancı ot mücadelelerinde değerlendirilmeler yapılmaktadır.

 

 

 

Üreticilerle birlikte gezilerek kontrolleri yapılan bahçelerde dikkat edilmesi gereken noktalar ayrıntılarıyla anlatılmakta, üreticilerimizin merak ettiği ve aklına takılan sorular cevaplandırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Projeli meyve bahçelerinin kontrolleriyle birlikte mevcut olan ve gelecekte uygulanacak projelerin sürekliliği ve verimliliğinin daha iyi olması için, üreticilerimize gerekli her türlü desteğin verileceği ve her zaman üreticilerimizin hizmetinde olduğumuz vurgulanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.tarim.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz