Davut Zat, Bakanlıkta Şube Müdürlüğüne Atandı.

31 Ağustos 2015 Pazartesi, 14:14
Davut Zat
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Hemşerimiz Davut ZAT Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şube Müdürlüğüne atandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Kültür Bakanlığı gibi çeşitli kurumlarda 10 yıl görev tecrübesi olan Davut ZAT, PTT Genel Müdürlüğünde de 12 yıl görev yaptıktan sonra; 2011-2013 yılları arasında İlçemizde PTT Müdürü olarak çalıştı.

Daha sonra Ankara PTT Başmüdürlüğü emrine Emek PTT Merkez Müdürü olarak atanan hemşerimiz 2 yıldır bu görevini sürdürmekteydi.

 

En son Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Merkez teşkilatı emrine Şube Müdürü olarak atanan Tosyalı hemşerimize site yönetimimiz adına hayırlı olsun diyoruz.

Davut ZAT’ ın memleketimizi ilgilendiren her konuya duyarlı olduğu hepimizin malumu. Ankara’da faaliyet yürütmekte olan Kasyö-Der, Tosya-Der, Kasder-Fed ve Tosya Yardımlaşma Birliği gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kurullarında; delege, kurucu üye ve yönetim kurulu üyesi gibi sıfatlarla görev yapmış bir isimdir. Basın ve yayın dünyasının içinde uzun zamandır görev alan hemşerimizin ulusal ve yerel olmak üzere çeşitli dergi, gazete ve internet sitelerinde; muhabir, köşe yazarlığı, yayın kurulu üyeliği ve editörlük yaptığı biliniyor. Çok sayıdaki; deneme, makale, anı ve biyografi türünden yazılarına dergi, gazete ve internet sitelerinden ulaşabilmektesiniz.

Yayın ve bürokrasi hayatında başarılı çalışmalara imza atacağına olan inancımızla hemşerimizin yeni görevini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Davut Zat

 

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>