Emekliye Ayrılan Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk Onuruna Veda Töreni Düzenlendi

20 Mart 2019 Çarşamba, 19:16
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
37 yıllık devlet hizmetinde Mülki İdare Amiri olarak çeşitli il ve ilçelerde Vali Yardımcısı ve Kaymakam olarak görev yapan Ahmet Ertürk, 2017 yılında Kastamonu Vali Yardımcısı olarak atanmış, emeklilik öncesi mesleğinin son 1,5 yılında ilimizde görev yapmıştı.
.
.
20 Mart itibariyle emekliye ayrılan Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk onuruna düzenlenen yemeğine Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başta olmak üzere, Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Garnizon Komutanı Per.Alb. Gamze Aydoğdu, Adalet Komisyon Başkanı Gökhan Oflaz, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Seyit Aydın, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçaslan, Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Görmüş, Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, 19 ilçe Kaymakamları, Kurum Amirlerinin yanı sıra 1,5 yıla yakın birlikte çalışma fırsatı bulduğu Valilik personeli katıldı.
.
.
Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk emekliliğe yakın son günlere kadar temposundan hiçbir şey kaybetmeden çalıştı diyen Vali Karadeniz; “İlimizde birlikte çalıştığımız süre içerisinde bizlere de tecrübesinden de çok şey kattı.  Ben burada yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki hayatında da kendisine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu ve kendisine göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim etti.
.
.
Emekliye ayrılan Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk yaptığı konuşmasında  duygularını ve anılarını paylaştı. Birlikte çalıştıkları süre içerisinde mesai arkadaşlarına mesleki tecrübelerini aktarma, yardımcı olma gayreti içerisinde bulunduğunu ifade ederek kendilerine gösterdikleri ilgi ve destekleri için teşekkür etti.
.
.
.
.
..
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz