Gazetecilik ve Medya Eğitimi Belgeleri Dağıtıldı

01 Temmuz 2016 Cuma, 10:57
-- Sponsorlu Bağlantılar --

KASTAMONU Gazeteciler Cemiyeti (KGC)’nin, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından “2016 Yılı Teknik Destek Programı” kapsamında desteklenmeye değer bulunan, Basın İlan Kurumu (BİK) Kastamonu Şube Müdürlüğü’nün de iştirakçi olduğu “Gazetecilik ve Medya Eğitimi” programına katılan gazetecilere katılım belgeleri verildi.

.
23-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimde, Basın Ahlakı, Basın Mevzuatı ve Sosyal Davranış, Spor Haberciliği, Haber Yazma Teknikleri, Basın Fotoğrafçılığı ve Sayfa Tasarımı konularında eğitim verildi, bilgi ve tecrübe kazanmaları sağlandı.

.
KGC’nin organizasyonu ile önceki akşam Penbe Han’da bir araya gelen gazeteciler, katılım belgelerini aldılar. Programda konuşan KGC Başkanı Erkan Yılmaz, cemiyet çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Yılmaz, bu tür eğitim çalışmalarının devam edeceğinin altını çizdi.
Programa KGC Başkanı Erkan Yılmaz’ın yanı sıra, BİK Şube Müdürü Yaşar Kuru, KGC Yönetim Kurulu Üyeleri ve gazeteciler katıldı. (KGC)

 

.

 

Haber ve Fotoğraf, Gazeteciler Cemiyeti (kastamonugazetecilercemiyeti@gmail.com)   mail adresinden, sitemizde yayınlanması amacıyla sitemizin  kastamonumedyagrup@hotmail.com   mail adresine, 1.7.2016 (Cum) 07:19 ’de gönderilmiştir.

 

 

.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz