Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 13:59
Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (1)
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Faal Futbol Hakemleri Derneği’nin Hasan Doğan Spor Tesislerindeki halı saha turnuvası sona erdi.

Turnuvaya 15 Kurum katıldı. Dün akşam Hasan Doğan Spor tesislerinde finali Anadoluspor Beden Eğitimi öğretmenleri ile Kastamonu Entegre maçtan galip ayrılan takım Kastamonu Entegre oldu.

Buna göre; 1. Kastamonu Entegre, 2. Anadoluspor Beden eğitimi öğretmenleri, 3. Ziraat Bankası ve 4. Cezaevi oldu.Bir aydır çok zevkli bir şekilde oynanan maçların final gecesine kupalarını alan 4 takımın idarecileri, kurum çalışanları çok sayıda izleyici iftar sonrası Hasan Doğan tesislerini lig maçı havasında doldurdular.

Gecenin sonunda dereceye giren takımların yöneticileri bu sayede hem spor yapıyor hem kurumlar arası hem de çalışanlarımız arası iletişim ve diyalog kuvvetleniyor dediler.Birinci olan takımın yani Kastamonu Entegrenin fabrika Müdürü Enüs Koç, “Çok muhteşem bir turnuva oldu. Bunu gerçekleştirenlere katılan takımlara kurumların başlarındaki yöneticilerine teşekkür ederim. En önemlisi sakatlanma yararlanma olmadan turnuvanın tamamlanması” dedi.

Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (1) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (2) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (3) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (4) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (5) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (6) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (7) Hasan Doğan Futbol Turnuvası Sona Erdi (8)

 

 

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>