HU∞NER Kuaförden “14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası”

11 Şubat 2015 Çarşamba, 16:09
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

 

 

 

 

HU∞NER Kuaför Cilt Bakım ve Güzellik Salonu Sahibi Huri Uluay, “14 Şubat Sevgililer Günü” tüm hizmetlerinde kadın müşterilerine yüzde 50 indirimli kampanya düzenleyeceklerini söyledi.

 

HUNER Kuaförden 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası1

Uluay, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kastamonu’da yaklaşık 5 aydır faaliyet gösterdiklerini belirtti.

 

Salonlarında cilt bakımı, saç kesimi, boyama, röfle, perma, Brezilya fönü, manikür, pedikür ve ağda gibi hizmetleri olduğunu ifade eden Uluay, şöyle konuştu:

“Hizmet çeşitlerimizi daha da artırarak Kastamonu’da güzel işler yapmayı planlıyoruz. Yaklaşan “14 Şubat Sevgililer Günü” dolayısıyla Kastamonu’daki bayanlara yönelik kampanya düzenleme kararı aldık. Verdiğimiz tüm hizmetleri o gün yüzde 50 indirimli sunacağız. Tüm bayan kardeşlerimizin Olukbaşı mevkisi Saraçlar Mahallesi Ender Apartmanı altındaki salonumuza teşriflerini bekliyoruz. Müşterilerimiz, sıra beklememek için Facebook’taki www.facebook.com/hunerkuaforciltbakimveguzelliksalonu adresimizden randevu alarak da uygun saatlerinde gelebilirler.”

 

Salonun sahiplerinden Nermin Keskinışık da ilerleyen günlerde bazı farklı çalışmalar yapmayı düşündüklerini dile getirerek, değişik meslek gruplarındaki kadınlar uygun fiyatlarla çeşitli kampanya hazırlıkları içerisinde olduklarını bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz