Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

İdare Mahkemesi Başkanı Hasan Yumuşak’ın Onuruna Veda Töreni Düzenlendi

02 Ağustos 2018 Perşembe, 14:10
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İlimiz İdare Mahkemesi Başkanı olarak görev yapmakta iken, ve Sakarya İdare Mahkemesi Başkanı olarak atanan Sayın Hakan Yumuşak’ın onuruna görev yerinin değişmesi nedeniyle veda töreni düzenlendi.

 

 

Veda törenine Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkan Vekili Eşref Can, Kastamonu eski Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Adalet Komisyon Başkanı Gökhan Oflaz, Baro Başkanı Av.Mehmet Çiftçi, Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı J.Alb.Metin Özbek, hakimler ve savcılar katıldı.

 

 

Yeni görev yerinde kendilerine başarılar dileyen Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında;” Adliye’de ilimizin tüm kurumlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan iyi bir üçlümüz vardı, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı bey Yargıtay’a Üye olarak seçildi. Şimdide İdare Mahkemesi Başkanımız Hakan Yumuşak Sakarya’ya daha üst bir sınıf ile İdare Mahkemesi Başkanı olarak gidiyor, buda yine Hakan Beyin burada yapmış olduğu bu kısa da olsa görevinin düzgün ve uyumlu çalıştığının ve mesleki başarısının da tescilidir diye düşünüyorum. Yeni görev yerinin kendisine hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum. İnşallah ileride başka yerlerde tekrar çalışmayı ümit ederiz diye temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

İdare Mahkemesi Başkanı Hakan Yumuşak, “Sayın Valimizle ve Kastamonu’yla güzel bir çalışma ortamımız vardı. Diğer tüm kurumlarımızın da yargıyla ilişkileri çok iyi di. Ben katkılarınızdan dolayı ve bu tören için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

Program sonrasında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Hakan Yumuşak’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı plaket takdim edildi.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz