İl Dernekler Müdürü Özbey TAN, Gaziantep’e Atandı

01 Nisan 2015 Çarşamba, 09:59
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İlimiz Dernekler Müdürü iken,   Gaziantep İl Dernekler Müdürlüğüne atanan Özbey TAN,  düzenlenen bir veda proğramı ile görevinden ayrıldı.

Veda programına, Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, Vali Yardımcıları Hasan ERKAL ve Şenol KAYA, İl Dernekler Müdürü Özbey TAN, Valilik Birim  Müdürleri ve personeli katıldı.

Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN tarafından, İl Dernekler Müdürü Özbey TAN’a, hediye ve başarı belgesi takdim edildi.

İl Dernekler Müdürü Özbey TAN’a  başarılı ve takdir edici çalışmalarından dolayı teşekkür eden  Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN; “Daha önce Bitlis’te de çalıştığım Dernekler Müdürümüz,  başarılı, gayretli, çalışkan,  Kendisine tebliğ edilen görevleri yapmaktan kaçınmayan, sorumluluk alan bir arkadaşımız. Tabi Bakanlığımızın değerlendiricileri de bu durumu görmüş olacaklar ki Kastamonu’dan,  Antep gibi Türkiye’nin en büyük 11 Vilayeti arasında Büyükşehir Belediyesi ve sanayi olarak çok gelişmiş, Türkiye’nin ihracatında önemli  yer tutan bir Vilayetimize atandı. İnşallah orada da başarılı çalışmalara imza atacaktır. Hem Antep’e,  hem ülkemize faydalı hizmetlerde bulunacaklardır, bundan yana hiçbir endişemiz, hiçbir tereddüdümüz bulunmamaktadır. Ben Vilayetimize, Kastamonu’muza yaptıkları katkılarından, başarılı çalışmalarından dolayı da kendisine başarı belgesi takdim  ediyorum. Daha sonraki yaşamında da eşiyle, çocuklarıyla, huzurlu, sağlıklı, başarılı bir yaşam diliyorum” dedi.

 Gaziantep’te gönüllü bir turizm elçiniz olduğunu bilmenizi isterim  diye sözlerine başlayan  İl Dernekler Müdürü Özbey TAN ; “2011 yılından bu yana evliyalar şehri Kastamonu’da görev yapmak bana da nasip oldu. 4 yıla yakın zaman içerisinde güzel bir çalışma ortamı yakaladık. Çalışma arkadaşlarımla, Valilik birimlerimizle ve amirlerimizle hep uyumlu çalıştık. Tüm müdürlük çalışanları ile birlikte elimizden geldiği kadar muhataplarımıza rehberlik yapmaya sorun ve istekleri karşılamaya özen gösterdik. Bu güzel günde beni yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederken özellikle yoğun mesaisine rağmen bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran Sayın Valim’e huzurlarınızda teşekkür ederim” dedi.

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz