Karadeniz Bölgesi Seçim Güvenlik Toplantısı Vali Karadeniz’in Katılımı İle Samsun İlinde Gerçekleştirildi

23 Ocak 2019 Çarşamba, 06:27
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Karadeniz Bölgesi Seçim Güvenlik Toplantısı İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında, Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’ın ev sahipliğinde, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in ve bölgedeki illerin Valileri, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları, Sahil Güvenlik Bölge Komutanı ve Jandarma Bölge Komutanı’nın katılımıyla, 20.01.2019 Pazar günü saat 09.30’da Samsun ilinde gerçekleştirildi.

 

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimlerin huzur ve güvenliği için alınacak önlemlerin konuşulacağı Seçim Bölge Güvenlik Toplantılarının üçüncüsü münasebetiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz diyen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu yaptığı konuşmasında; “Bu yılın hem Samsunumuz için hem de Milli Mücadelemiz için bambaşka bir önemi var. 1919-2019 Milli Mücadelemizin bu coğrafyada en önemli adımlarının atıldığı bir yıl. Bu vesileyle bu toprakların hürriyeti, özgürlüğü ve bağımsızlığı için şehit olan ve gazi olan bütün büyüklerimizi, bütün Milli Mücadele Kahramanlarımızı ve o günden bu güne kadar bu topraklarda hürriyet, namus ve vatan uğruna şehit ve gazi olan bütün büyüklerimizin önünde minnetle, şükranla eğiliyorum. Ebedi dünyaya intikal edenlere Rahmet-i Rahman diliyorum. Gazilerimize de sıhhat ve uzun ömür diliyorum. Ben bu vesileyle hem toplantımızın, hem de yaklaşan yerel seçimlerin ülkemiz, milletimiz ve bu gün merhamete, vicdana ihtiyaç duyan insanlık için hayırlı ve uğurlu olmasın temenni ediyorum.” dedi.

 

Toplantıya ayrıca, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir, İller İdaresi Genel Müdürü Ali Çelik, Samsun, Amasya, Gümüşhane, Artvin, Kastamonu, Sinop, Ordu, Bayburt, Giresun, Rize ve Trabzon Valileri, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları, Giresun İl Jandarma Bölge Komutanı ve Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı katıldı.

 

 

 

 

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz