Kastamonu Belediye Başkanı Babaş: Sizlerle Gurur Duyuyoruz

09 Mart 2017 Perşembe, 10:43
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Kastamonu Belediyesi’nde görev yapan bayan personeller 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile dün Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı ziyaret ettiler.

 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile belediye personeli bayanları makamında ağırladı. Bayan personellerinin nezdinde tüm personellerinin çalışmalarından memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Tahsin Babaş; “Kastamonu halkı adına Kastamonu Belediye Başkanı olarak sizlerle gurur duyuyorum. Sadece 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde değil, biz her zaman kadınlarımızı başımızın üzerinde tutuyoruz. Bunu her vesile ile de dile getiriyorum. Bir kere de sizlerin huzurunda bu söylemimi yinelemek istiyorum. Tabi bizler Şerife Bacılarla, Halime Çavuşlar, Nene Hatunlarla övünüyoruz. Onların izinden gidiyoruz. Yeri geldiğinde de bizim kadınımız birer Şerife Bacı ve Nene Hatun’dan daha da fazla olurlar diye düşünüyorum. Çünkü bizler vatanına, milletine, toprağına ve bayrağına bağlı insanlarız. Bu hiçbir zaman değişmedi, değişmeyecektir de” dedi.

 

 

‘HANIMLARIMIZIN İL EKONOMİSİNE OLAN KATKILARININ GÖRÜLMESİ AÇISINDAN DA BİRER ÖRNEKSİNİZ’

Başkan Babaş açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Kadınlarımızı artık her iş kolunda görüyoruz. Eskiden bayanlarımız çok çalışmıyorlardı veya çalıştırılmıyorlardı. Ama şuanda böyle bir durum söz konusu değil. Bunun en büyük örneği de sizlersiniz. Hem Kastamonu Belediyesi olarak hem de Kastamonulu olarak ifade ediyorum ki hanımlarımızın il ekonomisine olan katkılarının görülmesi açısından da birer örneksiniz. Ben hepinize çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemlerde biz Büyükşehir olacağız. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde sizlerin de yükü daha fazla artacak. Şunu da söyleyeyim Türkiye’nin sayılı belediyeleri arasındayız. Bununla da gurur duyuyoruz. Bizim belediyemiz performansı çok yüksek kurumsal bir yapıya sahip. Gittikçe de daha kurumsal yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunda sizin katkınız da çok fazla. Çalışma hayatında bayanların olduğu yerde daha bir ağırlık, daha bir hassasiyet olduğunu gözlemliyoruz.”

 

 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür eden bayan personeller ise Babaş’a; “Her zaman bizlere değer verip yanımızda olduğunuzu hissettiriyorsunuz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlattığınız etkinlik ve hediyeleriniz için ayrıca teşekkür ederiz” dediler. Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Tahsin Babaş bayanlara çiçek verdi.

 

Kastamonu Belediye Başkanı Babaş Sizlerle Gurur Duyuyoruz

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.bel.tr

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz