Son Dakika
25 Ocak 2020 Cumartesi

Kastamonu Belediyesi Yaşlı Bakım Hizmetleri Yeni Binasına Taşındı

23 Ağustos 2019 Cuma, 09:11
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Kamuoyu tarafından ‘En hayırlı hizmet’ olarak adlandırılan Kastamonu Belediyesi Evde Yaşlı Bakım Hizmetleri Merkezi yeni yerine taşındı.

.

Yaklaşık dört yıldır İsmailbey Mahallesi Kışla Caddesi’nde hizmet veren Evde Yaşlı Bakım Hizmetleri Merkezi, önümüzdeki süreçte Hepkebirler Mahallesi Sakarya Caddesi No: 8’deki yeni yerinde hizmetlerini sürdürecek.

.

Yardıma muhtaç olan yaşlıların ev bakımları, yemek ihtiyaçları, kişisel temizlik, psikolojik danışmanlık ve ayakta sağlık hizmetine varıncaya kadar gerçekleştiren Yaşlı Bakım Hizmetleri personeli günlük 110 haneyi ziyaret ediyor.

.

Evde Yaşlı Bakım Hizmetleri personelinin çok önemli bir hizmet verdiğinin altını çizen Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, “Yaşlılarımız bizlerin göz bebeğidir. Onlara daha iyi hizmet verebilmek için bugün bir önceki yerinden daha geniş bir mekana bu birimimizi taşıdık.

.

Yaşlılarımızın varlığından aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaç sahibi yaşlılarımıza elimizden gelen desteği sunmak bizlerin boynunun borcudur. Bu doğrultuda Yaşlı Bakım Hizmetleri personelimiz çok önemli bir hizmet veriyor. Tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Yaşlılarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Bu bilinçle çalışmaları sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

.

.

.

.

.

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.bel.tr

.

.

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz