Kastamonu PMYO’da 524 Öğrenci Mezun Oldu

26 Mayıs 2017 Cuma, 10:48
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

2016-2017 eğitim öğretim yılında mezun olan 524 öğrenci öğrenci için Kastamonu Polis Meslek Yüksekokulu bahçesinde düzenlenen 15. Dönem Diploma ve Yemin Töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Törene, Vali Vekilimiz Sayın Ünal Kılıçarslan, GARNİZON Komutanı Ve Askeralma Bölge Başkanı Personel Albay Sadettin Yıldız, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı, kurum müdürleri ve polis aileleri katıldı.Törende dönem birincisi Tuğrul Odabaş konuşma yaparak yaş kütüğüne plaket çaktı.

 

Vali Vekilimiz Ünal Kılıçarslan burada yaptığı konuşmada, “iki yıllık eğitimini başarı ile tamamlayıp polis memuru hak kazanan öğrencilerimizi ve ailelerin tebrik ediyorum. Adaylarımıza görev yapacakları illerde başarılar diliyorum. Türk polis teşkilatı emniyet ve asayişi huzurun ve güvenin tesis ve devamı için mesai mevhumu gözetmeksizin her zaman vatandaşımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içinde bulunmaktadır. Sizlerde artık bu teşkilatın şerefli bir mensubusunuz.” İfadelerini kullandı.

 

Yemin Töreni ile devam eden program öğrencilerin keplerini havaya atmasının ardından sona erdi.

Daha sonra aileleriyle bir araya gelen polisler mezuniyetlerini kutladı

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

Kastamonu PMYO’da 524 Öğrenci Mezun Oldu

 

 

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz