Kastamonu Şehitler İçin Yürüdü

19 Mart 2019 Salı, 07:55
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Şehitler Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104.yıl dönümü anma programı kapsamında Şehitlerimizi anma yürüyüşü gerçekleştirildi.
.
.
.
Şehitlik Parkından başlayan anma yürüyüşüne Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Garnizon Komutanı  Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Şehit ve Gazi Aileleri, öğrenciler ve Kastamonu halkı katıldı.
.
.
.
Kastamonu Şehitlik Anıtına kadar gerçekleştirilen yürüyüş vatandaşlar tarafından alkışlarla desteklendi. Şehitlik anıtında gerçekleştirilen program ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Aziz Şehitlerimizin Ruhuna ithafen Kuran-ı Kerim Tilaveti, İl Müftüsü Ahmet Süzen tarafından Dua okunması ile sona erdi.
.
.
.
İl Merkezindeki Liselerimizin katılımı ile düzenlenen Karma Resim Sergisi açılışı Vali Karadeniz tarafından gerçekleştirildi.
.
.
.
Açılışa ayrıca Milletvekili Hakkı Köylü, Garnizon Komutanı Gamze Aydoğdu, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz