Kastamonu Şehitler İçin Yürüdü

19 Mart 2018 Pazartesi, 09:25

Şehitler Anma Günü ve ÇANAKKALE Zaferi’nin 103.yıl dönümü anma programı kapsamında Şehitlerimizi anma yürüyüşü gerçekleştirildi.

 

Şehitlik Parkından başlayan anma yürüyüşüne Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik, Garnizon Komutanı ve Askeralma Bölge Başkanı Personel Albay Sadettin Yıldız, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Vali Yardımcıları Ahmet Ertürk, Ünal Kılıçarslan, Vedat Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Şehit ve Gazi Aileleri, öğrenciler ve Kastamonu halkı katıldı.

 

Kastamonu Şehitlik Anıtına kadar gerçekleştirilen yürüyüş vatandaşlar tarafından alkışlarla desteklendi. Şehitlik anıtında gerçekleştirilen program ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Aziz Şehitlerimizin Ruhuna İthafen Kuran-ı Kerim Tilaveti, İl Müftüsü Osman Aydın tarafından Dua okunması ve kapanışla son buldu.

KASTAMONU VALİLİĞİ/BASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz