Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Asfalt Çalışmalarını Denetledi

05 Mayıs 2018 Cumartesi, 13:23
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz; 02.05.2018 tarihinde, yani asfaltlanan köy yollarında bir süre incelemelerde bulundu. İncelemelerde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, Ağlı Kaymakamı Seydiler Kaymakam V. Abdulkadir Çelik, İl Özel İdare Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, Yol ve Ulaşım Müdürü Tuğrul Alp Akdemir, teknik personel ve müteahhit firma yetkilileri eşlik etti.

 

Bir süre önce yapımına başlanılan Ilgaz Yurduntepe Kayak Tesisleri Turizm Yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, ayrıca İl Özel İdaresi 2018 yılı köy yolu yapım programı kapsamında yapımı tamamlanan Merkez ilçeye bağlı Ballık, Gömeç, Oğul-Ortaboğaz-Pehlivan, Kurusaray-Kovalca, Duruçay, Gökçekent ve Aksinir köylerinde ki Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) ve beton yollarında incelemelerde bulundu.

 

Daha sonra Seydiler ilçesinde kurulan ve deneme üretimine başlanan Asfalt Plent Tesisi ile tesiste üretilen BSK malzeme kullanılarak yapılmakta olan Seydiler Kepez köy yolunu inceleyen Valimiz Karadeniz; Genel Sekreter T.Zafer Karahasan, ilgili teknik personel ve yüklenici firma temsilcilerinden yapım sürecindeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

KASTAMONU VALİLİĞİ/BASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz