Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Devrekani’de Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

27 Eylül 2019 Cuma, 08:12
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz 25.09.2019 tarihinde halk toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Devrekâni İlçemizi ziyaret etti.

.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Devrekani Meslek Yüksek Okulu önünde İlçe Kaymakam Vekili İzzet Cem Eser, Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, tarafından karşılandı. Karşılama programında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi.

.

.

Ziyaret programlarının devamında, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz İlçe esnafını ziyaret etti.

.

.

Yaşlı ve bakıma muhtaç aile ziyaretinde bulunan Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet tarafından ailenin bir ihtiyaç ve sorunlarının bulunup bulunmadığı sorularak, sağlık durumları hakkında bilgiler alındı.

.

.

1993 yılında Batman’ın Kozluk İlçesinde Şehit düşen Jandarma Er Nihat Çendik’in ailesini ziyaret eden Vali Karadeniz, “şehit ailelerimizin acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Devlet olarak her zaman yanlarındayız. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun“ şeklinde konuştu.

.

.

Daha sonra Kuran-ı Kerim okundu ve ardından Şehit Nihat Çendik ve tüm şehitlerimize dua edildi. Vali Karadeniz, şehit ailesiyle yakından ilgilenerek bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

.

.

Vali Karadeniz’in ikinci ziyareti ise Devrekâni İlçesi Ahiçelebi Mahallesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Cemal Çendik ailesine oldu. Gazi ailesini ziyaret eden Vali Karadeniz, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

.

.

Şehit aileleri ve Gaziler, Devletin uzanan eli olarak, kendilerini yalnız bırakmadıkları için ve sunulan her türlü hizmetlerinden dolayı Vali Karadeniz’e memnuniyetlerini ifade ettiler.

.

.

 

.

 

 

.

.

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz