Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Resim Sergisinin Açılışını Yaptı

16 Nisan 2019 Salı, 09:16
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Duruçay, Elyakut ve Kuzyaka Köy okulu öğrencilerinin ortaklaşa yürüttükleri proje olan, görsel sanatlar resim sergisinin açılışı, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in katılımı ile gerçekleştirildi.

 

 

Sergi Açılışına Vali Karadeniz’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çolak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İshak, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

 

 

Duruçay, Elyakut ve Kuzyaka Köy Okulu öğretmen ve öğrencilerinin yapmış olduğu çalışmaları tebrik eden Vali Karadeniz; “öğrencilerin güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültelerini okuyup ülkemizde ve ilimizde güzel işler başaracaklarına inanıyorum” diyerek serginin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

 

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz sergiyi gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Sergide Repreduksiyon, tuval üzerine çalışmalar, Linol baskı çalışmaları quiling tekniği uygulamaları ve karışık teknik ile hazırlanmış 45 eser bulunuyor. Resim sergisi 15 – 17 Nisan tarihlerine kadar açık kalacak.

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF : www.kastamonu.gov.tr

 

 

.

.

.

.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz