Son Dakika
28 Ocak 2020 Salı

Kastamonu Valisi Yıldırım, Hanönü’nde Vatandaşların Sorun ve Taleplerini Dinledi

28 Ekim 2016 Cuma, 09:49
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

 

Taşköprü ilçesindeki ziyaretlerinden sonra ilçe değerlendirme toplantılarını yapmak üzere Hanönü ilçesine giden Vali YILDIRIM ve beraberindeki heyeti, Hanönü Kaymakam Vekili Engin Tok, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile STK temsilcileri ve vatandaşlar karşıladı.

.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı’ndan ilçe hakkında birifing alan Vali YILDIRIM, yaptığı değerlendirme konuşmasını müteakip vatandaşlarla hasbihal etti.

.

Küçük ama şirin bir ilçede bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali YILDIRIM, Hanönü’nün pek çok problemi kendi içinde aşmış bir ilçemiz olduğunu belirterek, amaçlarının Kaymakam ve Belediye Başkanı’ndan bilgi almanın ötesinde; ilçemizde, köylerimizde yaşayan siz değerli vatandaşlarımızla tanışmak ve fark edemediğimiz sorunları sizinle farkına varmak ve İl Müdürlerimiz ve yatırımcı kuruluşlarımızın müdürleriyle birlikte bir kısmını şimdi çözmek, yatırım gerektirenleri ise notlarımıza alarak 2017 programlarımız çerçevesinde çözüme kavuşturmak olduğunu söyledi.

.

Toplantıda; köylerdeki yol, kanalizasyon ve içme suyu sorunlarının yanı sıra ve HES iletim kanallarında zaman zaman taşkınlara yol açan sıkıntılar ve taşımalı eğitimde yaşanan sorunlar hakkında vatandaşlarımız sorun ve taleplerini dile getirdi.

.

Toplantı sonrasında Hanönü Kaymakam Vekili ve Belediye Başkanı Valimize yöresel ürünlerden oluşan hediye takdiminde bulundular.

Kastamonu Valiliği/Basın

 

 

 

 

 

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

 

 

 

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz