Kastamonu’da 2018 Yılı Köydes Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

07 Ağustos 2018 Salı, 09:12
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
2018 Yılı Köy Alt Yapılarının Desteklenmesi Projesi  (KÖYDES) Değerlendirme Toplantısı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
.
.
.
.
.
Toplantıya ayrıca, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi birimleri  ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.
.
.
.
.
.
İlçe Kaymakamlıkları ile kamu kurum ve kuruluş yetkilileri tarafından yapılması planlanan, yapımı devam eden ve hizmete açılan projeler hakkında bilgiler verilen toplantıda, ayrıca İl Özel İdaresi olarak il merkez ve ilçeler bazında yapılan yatırımlar ile aşamaları konusunda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan tarafından istatistiki bilgileri içeren sunum gerçekleştirildi.
.
.
.
.
.
Yapımına başlanılan ve devam eden projelerin yerinde incelenmesi, takibi konusunda yetkililere talimatlarda bulunan Vali Karadeniz; ”İşlerin yapımı aşamasında son günlerde iyi giden hava şartlarının değerlendirilmesinin yararlı olacağı kanaatindeyim.” dedi.
.
.
.
.
.
Karşılıklı istişarelerde bulunarak görüşlerinin alınması ile toplantı sona erdi.
KASTAMONU VALİLİĞİ /  BASIN
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz