Kastamonu’da 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Düzenlendi.

01 Şubat 2019 Cuma, 07:42
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
4. Dönem 1. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 31.01.2019 Perşembe günü Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında gerçekleştirildi.
.
.
.
Yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarımızın ilimiz ölçeğinde yürüttükleri projeler kapsamında, çalışmaları hakkında bilgiler almak,  kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğini sağlamak amacıyla düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına; Belediye Başkan Vekili Eşref Can, Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Görmüş, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri  katıldı.
.
.
.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarından 2018 yılında yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi alınacağını ifade eden Vali Karadeniz; “ İlin genel icmalini çıkaracak olursak yatırımcı kuruluşlarımızın 2018 yılında belediyelerde dahil olmak üzere toplam proje sayısı 862 dir. Bunların 590 tanesi tamamlanmış olup 188 tanesi yapımı devam etmekte projelerin uygulaması devam etmekte ihale aşamasında 39 proje var. Projelerden 41 tanesine başlanamamış, 3 tanesinin işi durdurulmuş, 1 tanede fesih edilmiş projemiz var ” şeklinde konuştu ve yıllık ödeneğin yapılan proje sayılarına göre Tarım, Enerji, Ulaşım, Eğitim, Sağlık, Turizm, Madencilik sektörleri ile diğer kamu kamu hizmetlerine dağıtımı hakkında bilgiler verdi.
.
.
.
Toplantıda yatırımcı kamu kurum ve kuruluşları planlanan, devam eden ve hizmete açılmış projeleri hakkında sunum gerçekleştirdi.
.
.
Karşılıklı istişarelerin bulunulduğu toplantıda Vali Karadeniz tarafından çeşitli konularda  kurum amirlerine talimatlar verildi.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz