Kastamonu’da, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

20 Mayıs 2015 Çarşamba, 08:54
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ın katılımı ile Cumhuriyet Meydanında yapılan törenle kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde program Cumhuriyet Meydanındaki,  Atatürk ve Şerife Bacı Anıtına   Çelenk sunma töreni,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü’nün konuşması, Halk oyunları gösteri ve mehter takımı gösterisi ile başladı.

Törenine Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN ve Eşi Aysel GÜNAYDIN, Kastamonu Milletvekilleri Hakkı KÖYLÜ, Emin ÇINAR, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Jandarma Tuğgeneral Faruk BAL, Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent KANTARCI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer KARAHASAN, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sporcular ve halk katıldı.

Programın devamında Cumhuriyet Meydanı, Amfi Tiyatro’da Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN ve beraberindeki heyet  tarafından Milli Eğitim ve Güzel Sanatlar Resim Sergisinin açılışı yapıldı, Müzik Gurubu ve Spor Okulu Gösterileri izlendi, çeşitli sportik oyunlara iştirak edildi ve Gençlik Merkezi Faaliyetlerinin tanıtımının yapıldığı  stantlarda uygulamalar izlenilerek,  yetkililerden bilgi alındı.

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz