Kastamonu’da İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

22 Haziran 2017 Perşembe, 11:47
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında 21.06.2017 tarihinde saat: 10: 00 ‘ da İl Genel Meclisi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Şenol Kaya, Kerem Süleyman Yüksel, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ayhan Atseven, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Tahir Karahasan, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile Valilik Birim Müdürleri katıldı.

İlimiz Kamu Kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içersinde çalışmasının önemine değinerek, uyulacak prensipler konusunda bilgilendirmeler yapan Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz; açılış konuşmasında,

“Burada konuşacağımız hususlar daha çok vatandaş memnuniyetini arttırmak için yürüttüğümüz kamu hizmetlerinde ne şekilde çalışmamız gerektiğiyle ilgili prensipler. Böylece hem kamu hizmetlerinin kalitesini artırma yönünden, hem vatandaş memnuniyetini arttırma yönünden daha başarılı çalışmaları ortaya koyacağımız konusunun ilkeleri ve prensipleri olacak. Geçen 3 buçuk aylık süre içersinde aldığım notlar toplantının daha fonksiyonel olmasını sağlayacaktır.” İfadelerini kullandı.

Kurum amirlerinin görüş, öneri ve taleplerine yer verilen toplantıda, değinilen konular hakkında çeşitli istişarelerde bulunan Vali Karadeniz; Kurum ve kuruluşlara yapılan başvuruların alınarak, gecikmelere mahal verilmeden etkin ve süratli bir şekilde sonuçlandırılması ile yapımına başlanılan projelerin yerinde incelenmesi ve işlerin takibi konusunda yetkililere talimatlarda bulundu.

Bu akşam idrak edilecek olan Kadir Gecesini tebrik eden Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Tüm kurum amirlerine ve personeline çalışmalarında başarılar dileyerek, “bundan sonra Kastamonu ve Kastamonulular için güzel şeyler yapmak için hep birlikte var gücümüzle çalışarak mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kastamonu Valiliği / Basın

Kastamonu'da İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz