Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

Kastamonu’da İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı

26 Temmuz 2018 Perşembe, 10:46
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü toplantı salonunda, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Toplantıya ayrıca, Belediye Başkan Vekili Eşref Can, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Demir, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Bahçacıoğlu, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı(KUZKA) Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç ve İlgili kurum Müdürleri katıldı.

 

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 2018 yılı ilk 6 aylık dönemde açılan Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ve Toplum Yararına Programlar hakkında kurula bilgi verildi.

 

Yine gündem maddeleri arasında yer alan; 2018 yılı ilk 6 aylık dönemde İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Denetim Kurulunca gerçekleştirilen denetimler hakkında kurula bilgi verilmesi ile devam eden toplantı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açılması teklif edilen alan ile dallar hakkında değerlendirmeler yapılarak, çeşitli istişarelerde bulunulması, dilek ve temennilerle sona erdi.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz