Kastamonu’da, Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti

30 Temmuz 2015 Perşembe, 23:03
Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (4)
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Şehrimiz sivil toplum örgütlerinde önemli görevler yapan  Kuzyaka Emirler Köyü Muhtarı İş adamı Ömer Yüksel’in  ağabeyi, Yüksel Orman Ürünleri, Yükseller petrol ortaklarından Hamdi ve Fehmi Yüksel kardeşlerin babaları, Hakkı Yavuz kardeşlerin amcaları yılların iş adam ve siyasetçisi Hacı İlhan Yüksel hakkın rahmetine kavuştu. Merhumun cenazesi dün12.00 da Kuzey Kentteki evinden alınarak Kuzey Kent Ulu Camiine getirildi, öğle namazına müteakiben  kılınan cenaze namazı sonrası   Kuzyaka Emirler Köyü’nde bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Vefat sonrası İş adamı Ömer Yüksel adeta yıkıldı hayatta her şeyden  ve herkesten ağabeyini çok sever, ağabeyi kendisine bir hususta bir istek söylediğinde ortaya servetini ve canını koyardı. Emir alemlerin Rabbi Allan’dan olunca, herkesin yaptığı gibi Ömer ağanında başı önüne düştü takdiri ilahi dedi. Ömer Yüksel şehrimiz cemiyet hayatında sevilen mehabetti çekilen, şehrin her sosyal faaliyeti için çekinmeden elini cebine layığı ve gereği gibi atabilen bir Kastamonuludur,  Ama dün akşam adeta hastanenin tüm duvarları üstüne yıkıldı. Hafta da en az 3 defa hastayı Ankara’ya  taşıyıp muayyene yaptıran Ömer Yüksel için hayat durmuş herkese verdiği akıl kendine yetmez olmuştu. Sabaha kadar gelen dostlarına en sevdiğimi kaybettim babam çocuk yaşta hakkın rahmetine kavuştu o bizim için ağabey, baba ,aile reisi kafamızı yaslayacağımız arkamı döneceğim insandı, beni yapayalnız bırakıp diye haykırdı. Yüksel ağabeyim ölmeseydi mümkün de olsaydı da servetimi gözümü kırpmadan bir an bile tereddüt etmeden dermanı için iyileşmesi için o yolda harcasaydım. Canım yarısı gitti bıraktığın servetimiz, onurumuz görgü ve kültürümüz yemin olsun bende ukbada yanına gelinceye kadar sürecek bıraktığın her şey kutsal bir emanettir mekanın cennet olsun.

Merhum Hacı İlhan Yüksel’in cenaze namazına şehre geldiği günden günümüze her kesimin ve her kişinin gönlünde kalbinde yer edinen mütevaziliği uyum ve nezaketi ile din adamı ilim adamı işte böyle olur dedirten, Kastamonu Müftüsü Osman Aydın Cenaze namazını kıldırdı.  Cenazeye Vali Şehmus Günaydın, Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve  Av.Metin Çelik, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kayıkçı Kesop Başkanı Dursun Ergin, Ticaret odası Başkanı Selçuk Aslan, Borsa Başkanı Sedat işeri çok sayıda, siyasi Zintaş Yönetim Kurulu Başkanı İş adamı Hüseyin Üster, A.Recep Bacıroğlu Av.Feridun Öztürk Ticaret odası meclis Başkanı Kadir Tombul, Sivil Toplum Başkanları ve yöneticileri iş alemi aile dostları,akraba ve komşuları katıldı.
Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (1) Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (3) Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (4) Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (5) Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (6) Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (7)

Ömer Yüksel’in Ağabeyi Vefat Etti (2)

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>