Kastamonu’da,‘’Kırmızı Başlıklı Kız’’ İsimli Resim Sergisi Açıldı

05 Aralık 2018 Çarşamba, 10:09
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim İş Bölümü 4.Sınıf atölye öğrencilerinin yapmış olduğu, 18 adet yağlı boyadan oluşan ve Uluslararası standartlarda olan video art ( Video sanatı), Enstalasyon ( Obje Yerleştirme Sanatı), Performans ve Resimlerden oluşan ‘’Kırmızı Başlıklı Kız’’ isimli resim sergisi açılışı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından yapıldı.

 

Programa ayrıca, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile Üniversite Öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

 

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında; “Az önce Valiliğimizin Türkiye Vakfıyla birlikte organize etmiş olduğu etkinlikte Üniversitemiz bize ev sahipliği yaptı. Şimdi de Üniversitemizin bir etkinliği için İl Özel İdaresinin Vedat Tek Kültür Merkezindeyiz. Özellikle Türk Dünyası Kültür Başkenti olduktan sonra ilimizde yapılan hem kültür hem sanatla ilgili tüm etkinlikler bizler açısından oldukça önemli. Onun için ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Sergi, protokol tarafından resimlerin incelenmesinin ardından sona erdi.

 

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz