Son Dakika
16 Ağustos 2018 Perşembe

KGC, 19. ilçe Toplantısını Seydiler’de Yaptı

29 Aralık 2015 Salı, 10:47
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Temmuz 2013’den bu yana Yönetim Kurulu toplantılarını ilçelerde yapan Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC), bu kapsamda 19’uncu ve son ilçe toplantısını geride bıraktığımız hafta sonunda Seydiler ilçesinde gerçekleştirdi.

.
İlçe programı kapsamında öncelikle Belediye Başkanı Mehmet Şahin’i makamında ziyaret eden KGC Yönetim Kurulu Üyeleri ve gazeteciler, daha sonra Şehit Şerife Bacı Anıt Mezarı’nın yapıldığı bölgeyi ve Şehit Şerife Bacı Kültür Evi’ni gezdiler. KGC’nin Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısı da Kültür Evi’nde yapıldı.

.
KGC Başkanı Erkan Yılmaz, Yönetim Kurulu üyelerine son bir ay içerisinde yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

.
Yılmaz, ilçelerde yaptıkları Yönetim Kurulu toplantılarını 19 ilçenin de tamamına giderek tamamladıklarını hatırlattı ve bu süreçte ilçelerde olan bitenleri en iyi şekilde gazete sayfalarına taşımanın gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

 

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC)
 

 

Haber ve Fotoğraf, Gazeteciler Cemiyeti (kastamonugazetecilercemiyeti@gmail.com)   mail adresinden, sitemizde yayınlanması amacıyla sitemizin  kastamonumedyagrup@hotmail.com   mail adresine, 28 Aralık 2015 Pazartesi günü saat  10:32:42 ’de gönderilmiştir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz