KUZKA Tarafından “Sosyal İhtiyaç Analizi” Sunumu Gerçekleştirildi

18 Nisan 2019 Perşembe, 07:36
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ( KUZKA)  ve Sanayi Bakanlığının işbirliği ile oluşturulan “Sosyal İhtiyaç Analizi” sunumu Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in başkanlığında Valilik İstiklal Yolu toplantı salonunda gerçekleştirildi.
.
Toplantıya ayrıca Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Serkan Genç ile ilgili kurum müdürleri katıldı.
.
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında; Kalkınma Ajansımız ve Sanayi Bakanlığının bir çalışması olarak sosyal ihtiyaç analizi hazırlandı. Bu analizle yapmış oldukları tespitleri bizlerle paylaşacaklar. Buradaki tespitler bundan sonraki çalışmalarımızda ilgili paydaş tüm kurumlara rehberlik edecektir diye düşünüyorum. Bizler için iyi bir veri tabanı oluşturacaktır bu açıdan önemli bir çalışma” şeklinde konuştu.
.
Vali Karadeniz başkanlığında kurum yetkilileri ile karşılıklı görüş ve önerilere yer verilen toplantıda Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Uzmanı Emine Merve Topçuoğlu sunum gerçekleştirdi ve ilgili konular hakkında kararlar alındı.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz