Son Dakika
17 Eylül 2019 Salı

KUZKA, Vali Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında Çankırı’da Toplandı

11 Temmuz 2019 Perşembe, 13:46
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Valimiz Sayın  Yaşar KARADENİZ başkanlığında Çankırı’da toplanan Ajans Yönetim Kurulu, 2019 yılı mali destek programı değerlendirme sonuçlarını görüştü.
.
.
.
Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar KARADENİZ başkanlığındaki toplantıya, Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Köksal ŞAKALAR, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip VİDİNLİOĞLU, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı.
.
.
.
Ajansın Temmuz ayı yönetim kurulu toplantısı için Çankırı’da bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Dr. Serkan GENÇ’in Ajans faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme sunumunun ardından, 2019 Yılı Turizm Alt Yapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı değerlendirme sonuçları ile Ajansa personel alım süreciyle ilgili toplantı gündem maddelerini ele aldı. Toplantı gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanması ile sona erdi.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz