Milletvekili Gülşen Kastamonu’da Ziyaretlerde Bulundu.

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 12:00
ziyaretler (5)
-- Sponsorlu Bağlantılar --

AK Parti Milletvekili ve 25’inci dönem 1’inci sıra Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
AK Parti Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, dün Rehabilitasyon Hastanesini, SFC, DORTEK ve YEMSAŞ’ı ziyaret etti.
İlk olarak Rehabilitasyon Hastanesini ziyaret eden Milletvekili Gülşen, burada hastane yönetimini ve hastaları ziyaret etti. Hastalara hastaneden memnun olup olmadıklarını soran Milletvekili Gülşen, yüzde 95 gibi bir oranla hastaların hastaneden memnun olduklarını söyledi.
Ziyaretlerini SFC ile sürdüren Milletvekili Gülşen, geçtiğimiz günlerde sona eren SFC grevi hakkında çok çaba sarf ettiğini belirtti. Her ne kadar ön plana çıkmasa da perde arkasında yoğun gayret gösterdiğini kaydeden Milletvekili Gülşen; “Hem çalışanların hem fabrikanın mağdur olmaması için çok caba sarf ettim” dedi. Abana Motorun durumuna üzüldüğünü bu şekilde sonuçlanmaması için çok çaba gösterdiğini kaydeden Milletvekili Gülşen, durumun iyileştirilmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.
SFC Fabrika Müdürü Bilal Karakaya ise Abana Motorun kapanmasından dolayı çok üzgün olduklarını ancak SFC grevinin bitmesinden dolayı da çok mutlu olduklarını kaydetti.  SFC’de yeni kurulan tesisle ilgili olarak ta konuşan Karakaya, grevin bitmesinin ardından kurulacak olan yeni tesisin hız kazandığını belitti.
DORTEK ve YEMSAŞ fabrikasına da giden Milletvekili Gülşen, işçileri çay molasında ziyaret etti. Burada işçilerle sohbet eden Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’e, işçilerden gelen talepleri TOKİ yönünde oldu. Belediyenin toplu konut yönünde böyle bir çalışmasının olduğunu uygun bir yer bulunduğu taktirde yardımcı olunacağını ifade eden Milletvekili Gülşen, işçiler yardım edilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

 

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>