Milli Boksörler Vali Günaydın’ı Ziyaret Etti

27 Ağustos 2015 Perşembe, 09:13
Milli Boksörler Vali Günaydını Ziyaret Etti

Rusya – Sen Petersburg şehrinde 02 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında  yapılacak olan Dünya Boks Şampiyonasına,  İlimizde hazırlanan Milli Sporcular Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ı  ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarete, Boks Federasyonu Kastamonu İl Temsilcisi aynı zamanda Kastamonu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Asım DURSUN, Boks Milli Takım Baş Antrenörleri Gürkan SÖNMEZ, Erol BAT, M.Başar BAŞAK, M.Ali Can ŞAHİN ve 13 sporcu katıldı.

Sporcuların  ziyaretinden son derece memnun olduğunu ifade eden Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN;  Kastamonu Sporcularımız için çok önemli bir kamp merkezidir. Buradaki antremanlarını iyi değerlendirdiklerini düşünüyorum. Sporcularımıza 02 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında Rusya Sen Petersburg şehrinde yapılacak olan Dünya Boks Şampiyonasında başarılar diliyor, ülkemize madalya getireceklerine gönülden inanıyorum” dedi.

Kastamonu Boks İl Temsilcisi Asım DURSUN; Sporcularımız yapılacak olan şampiyonaya, şartları spor antrenmanları  yapmak için  çok elverişli olan  Kastamonu Boks Federasyonu Kamp Eğitim merkezinde hazırlandılar.  Aralarında,  3 ay önce Ukrayna’da yapılan Avrupa Şampiyonasında birincilik, ikincilik ve üçüncülük dereceleri alan sporcularımız var. Sporcularımıza bu imkanları sunan,  büyük özveri ve fedakarlıkta bulunan başta Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN  olmak üzere, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp GÖZGEÇ’e,   Antrenör ve Sporcular olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

 

Milli Boksörler Vali Günaydını Ziyaret Etti

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.kastamonu.gov.tr

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>