Seydiler’de Halk Ve Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

01 Mart 2017 Çarşamba, 08:04
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Seydiler İlçemizde Vali Vekili Ünal Kılıçarslan başkanlığında Halk ve Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi.Seydiler Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Seydiler Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Selim Kapancı, Kastamonu İl Emniyet Müdür Yardımcısı 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ayhan Atseven, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yüksel Kutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, İl Müftüsü Osman Aydın, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman’ın yanı sıra ilçe kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Vali Vekili Ünal Kılıçarslan yaptığı açılış konuşmasında; “İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda yapılması ve 1 yıl içerisinde tamamlanması lazım gelen toplantıyı,  hem valiler, hem de ilçe kaymakamları olarak, köy ve mahalle muhtarlarımızla ve her mahalle ve köyde ayrı ayrı olmak üzere vatandaşlarımızla yapmak suretiyle doğrudan demokrasinin bir örneğini sunmak üzere Seydiler İlçesinde toplanmış bulunuyoruz. Sayın Belediye başkanına ve kaymakamımıza teşekkür ediyorum.  Değerli vatandaşlar ve muhtar arkadaşlarım sizin sorunlarınızı ifade etme noktasında burada olmasında fayda gördüğümüz il müdürlerimiz de burada. Sizler yaşadığınız ve hissettiğiniz çözüm bekleyen sorunlarınızı bize iletirseniz biz de bunları gerçekleştirmeye en azından size yanıt vermeye çalışırız” ifadelerini kullandı.

Seydiler Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu ve Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Şahin’in ilçenin tanıtımına ilişkin yaptığı konuşmanın ardından ise toplantının soru-cevap kısmında vatandaşlar ve muhtarlar; ulaşım, içmesuyu, kanalizasyon, sağlık, tarım ve hayvancılık, meslek yüksek okulu konularında kurumlarla ilgili talep, istek ve önerilerini dile getirdiler.

Seydiler İlçesi ziyaretinde Türk milletinin Milli Mücadele yıllarındaki kadın kahramanlarından Seydilerli Şehit Şerife Bacı’nın hatıralarını da yaşatan Şehit Şerife Bacı Kültür Evi’ni ziyaret eden Vali Vekili Ünal Kılıçarslan, Kastamonu’nun tarihi ve kültürel dokusunun öneminden bahsetti.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

Seydiler’de Halk Ve Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz