Taşköprü Seka Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencilerinden Vali Karadeniz’e Ziyaret

14 Haziran 2019 Cuma, 08:55
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
11-14 Mayıs tarihleri arasında Okul sporları Ragbi Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Samsun’un Çarşamba ilçesinde İlimizi başarı ile temsil eden Taşköprü Seka Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret ettiler.
.
.
.
Spordaki başarıdan dolayı Taşköprü Seka Ortaokulu öğrencilerini tebrik eden Vali Karadeniz; “”Beden Eğitimi Öğretmeniniz sizlere başarı konusunda güzel bir yol çizmiş ondan dolayı kendisini tebrik ediyorum velilerinizin de en büyük payı var onlara da selamlarımı iletin sizlere olan bu destekleri devam etsin. Antrenmanları bırakmayın çalışmaya devam edin. Seneye erkeklerde de aynı başarıyı bekliyoruz. Aynı gayreti akademik olarak derslerinizde de göstermeniz lazım. Bu konuda da sınıf öğretmenlerimize, rehber öğretmenlerimize çok büyük görev düşüyor. Bire bir her öğrenci takip edilerek o anlamda da başarılı olabilmeleri için ne gerekiyorsa bu gayretin gösterilmesi lazım” ifadelerini kullandı.
.
.
Ülkemizin çeşitli illerinden 67 takım 938 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda Taşköprü Seka Ortaokulu Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Tag Ragbi sporunda Türkiye Şampiyonu olarak başarıya imza attı.
.
.
Dereceye giren öğrenciler  Vali Karadeniz tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
.
.
.
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz