Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kastamonu’yu Ziyaret Etti

30 Temmuz 2018 Pazartesi, 10:35
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım, 28  Temmuz Cumartesi günü bir dizi ziyarette bulunmak üzere ilimize teşrif etti.
.
.
.
.
Kastamonu gezisinde ilk olarak Valiliğimizi ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı  Sayın Binali Yıldırım Valilik önünde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve tören mangası tarafından karşılandı. Ziyarete ayrıca Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik, Eski İçişleri Bakanı Murat Başesgioğlu, Eski Milletvekilleri Musa Sıvacı, Mehmet Yıldırım ve Murat Demir, Garnizon Komutanı Per.Alb. Gamze Aydoğdu, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Vali Yardımcıları Ahmet Ertürk ve Ünal Kılıçarslan, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, siyasi parti il temsilcileri, bölge ve il müdürleri, Şehit aileleri ve Gaziler ile çok sayıda vatandaş katıldı.
.
.
.
Karşılama töreninin ardından heyet ile birlikte Valilik Makamına geçen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı  Sayın Binali Yıldırım burada Valilik Şeref Defterini imzaladı ve Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’den  brifing aldı..
.
.
.
Ziyaret sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı  Sayın Binali Yıldırım’a Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından içinde Kastamonu’ya ait yöresel ürünlerin bulunduğu sepet takdim edildi.
.
.
.
.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı  Sayın Binali Yıldırım’ın ziyaret programındaki bir diğer durak ise Kastamonu Belediyesi oldu. Buradaki ziyaretinde ise kendisine Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ile birlikte heyet eşlik etti. Burada Sayın Binali Yıldırım’a Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş tarafından Kastamonu Şehir projeleri hakkında bir sunum gerçekleştirildi.
.
.
..
2018 yılı Kültür Başkenti Kastamonu’da bulunmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden TBMM Başkanı Sayın Binali Yıldırım, halkı selamlayarak sohbet etti.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz