Teknik Anadolu Lisesi’nin Yıl Sonu Sergisi Açılışı Yapıldı.

29 Mayıs 2015 Cuma, 10:18
TosyaaSDASD
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Kastamonu 10 Aralık Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kız Meslek Lisesi)  öğrencileri ve yaklaşık 60 kursiyerlerin düzenlediği,  Atölye çalışmaları sergisinin açılışı, 28 Mayıs 2015 tarihinde saat: 11.00’de Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ın eşi Aysel GÜNAYDIN tarafından yapıldı.

Okulun çok amaçlı salonunda, düzenlenen açılışa,  Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ın eşi Aysel GÜNAYDIN, Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan GÜLŞEN, Kastamonu Belediye Başkanı’nın eşi Nebahat BABAŞ, Okul Müdürü Abdullah BACIROĞLU, Sivil Toplum kuruluşları öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerle birlikte atölyelerin açılış kurdelesini kesen Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ın eşi Aysel GÜNAYDIN, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sergide, yağlıboya resim ve yapımı gıda, çeyiz-süs eşyaları, ahşap işleme gibi birçok ürün sergilendi. Öğrencilerin derslerindeki başarılarını ve aynı zamanda sergiledikleri el becerilerini de takdirle karışladıklarını belirten Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN’ın eşi Aysel GÜNAYDIN, sergilenen ürünler hakkında öğrenciler ve öğretmenlerden tek tek bilgi aldı.

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.kastamonu.gov.tr

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>