Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

Özata, İkinci El Otomobiller Hakkında Bilgiler Verecek

02 Ağustos 2018 Perşembe, 09:17
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Ticaret İl Müdürü Sefa Özata, İkinci El Motorlu Taşıtların Ticareti Hakkında Yönetmelikle ilgili ilimizdeki ikinci el motorlu taşıt ticaretiyle ilgilenen kişilere 15 Ağ bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.

 

13 Şubat 2018 tarih ve 30331 sayıı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren İkinci El Motorlu Taşıtları Ticareti Hakkında Yönetmelikle ilgili zaman zaman toplantılar düzenlediklerini anlatan Sefa Özata, ihtiyaç haelinde eğitimlerin yeniden düzenlendiğini kaydetti.

 

 

 

İlimiz ve İlçelerinde İkinci El Motorlu Taşıtları Ticareti yapan gerçek ve tüzel kişiler tarafından İl Müdürlüğümüzden bu yönetmelik hakkında bilgi talepleri olmakta, bu talepler münferit olarak verilmektedir. Ancak münferit bilgilendirmenin yetersiz kaldığı ve İkinci El Motorlu Taşıtları Ticareti ile uğraşan gerçek ve tüzel kişilerin ileride zor durumda kalmamaları açısından yönetmelik şartları ve yapılması gerekenlere ilişkin olarak bilgilendirme yapılması zorunluluğu doğmuştur.

 

 

Bu bağlamda; Ticaret İl Müdürlüğümüz tarafından 15 Ağustos 2018 tarihinde saat 19.00 ‘da Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda İkinci El Motorlu Taşıtları Ticareti Hakkında Yönetmelik maddelerine ilişkin bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz