Tosya Belediyesi Tarafından Çöp Konteynerlerı İlaçlandı.

06 Ekim 2015 Salı, 17:48
çöp konteyner dezenfektan (6)

Tosya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü; ilçede bulunan çöp konteynerlerinin dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını düzenli bir şekilde yapıyor.

Belediye Başkan Yardımcıları Fazıl Ateş ve Niyazi Çil yürütülen çalışmaları birim sorumluları ile birlikte yerinde inceledi.

 

Tosya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada oluşabilecek koku ve bakterileri önlemek için çöp konteynerlerini düzenli olarak ilaçladığı belirtilerek, “İlçemiz genelinde bulunan mahalle cadde ve sokaklarda yaklaşık 750 adet yer üstü çöp konteyneri bulunuyor. Ekiplerimiz, 24 saat esasına göre kesintisiz bir şekilde temizlik hizmetlerini sürdürüyor. Daha temiz bir Tosya için yapılan çalışmaların yanı sıra çevre güvenliği, temizlik ve halk sağlığı da ön planda tutulmaktadır. Aynı gün içerisinde tüm mahallelerimizde bulunan konteynerler boşaltıldıktan sonra kullandığımız ilaçlama sistemi sayesinde hızlıca dezenfekte ediliyor” denildi.

 

çöp konteyner dezenfektan (6)

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>