Son Dakika
17 Eylül 2019 Salı

Tosya Kaymakamı Pişkin, Denetimlerine Devam Ediyor

13 Eylül 2018 Perşembe, 09:16
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Tosya Şehit Er Murat Çökmez İlkokulu’nda incelemelerde bulundu.

 

 

Kaymakam Pişkin,  incelemelerle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına hazır olduklarını söyledi.

 

 

Öğrencilerin hayatlarına değer katarak  yarınlarına umutla bakabilmesi için kaliteli bir eğitim alması  gerektiğini belirten Pişkin, şunları kaydetti;” Çocuklarımız, her türlü teknolojik donanıma sahip sağlıklı ve modern eğitim kurumlarında huzurlu ve başarılarla dolu  bir öğrencilik yaşamı sürdürürlerse geleceğe güvenle yürürler. Çocuklarımıza kaliteli eğitim – öğretim verebilmemiz için ise bütün dişlilerin sağlıklı çalışıyor olması gerekir. Bu kapsamda öğrencilerimizin okullarına kavuşmanın heyecanını yaşarken hiçbir aksaklıkla karşı karşıya kalmaması için okullarda incelemelerde bulunuyoruz. Gördüğüm kadarıyla  yeni eğitim-öğretim yılını karşılamaya tam anlamıyla hazırız. Bu vesileyle, öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin sağlıklı ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini temenni ederim.”

 

 

İncelemelerde, Tosya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Recep Keçeci’de yer aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz