Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Öksüz Ve Yetim Öğrencileri Ankara İle Tanıştırdı

19 Nisan 2018 Perşembe, 18:05
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, öğrencilerin katıldığı Ankara gezisi düzenledi.

 

Kaymakam Deniz Pişkin, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede eğitim-öğretim gören öksüz ve yetim öğrencilerle birlikte Ankara’ya gezi düzenlediklerini söyledi.

 

Kendisinin de 8 yaşında yetim kaldığını belirten Kaymakam Deniz Pişkin, şunları kaydetti; ” Anne ve babanın yerini kimse alamaz ve onların boşluğu asla doldurulamaz. Çocuk yaşta öksüz veya yetim kalmak çocukların tek başına mücadele edemeyeceği zorluklar ile karşı karşıya kalınmasına neden oluyor. Bu zorlukları ailesinin desteğiyle aşmış ve başarıyı yakalamış bir Kaymakam olarak, öksüz ve yetim öğrencilere başarıya giden yolu göstermek onları bu yola kanalize etmek istiyorum. Öksüz ve yetim öğrencilerimizi kapsayan bir çok projeyi hayata geçirdik. Yine bu kapsamda Ankara’ya iki gün süren bir gezi düzenledik. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Anıtkabir başta olmak üzere bir dizi ziyaretler gerçekleştireceğiz. Tarihi ve kültürel zenginliklerimizi de ziyaret edeceğiz. Öğrencileri eğlendirmek için ise sinema ve bowling turnuvası gibi etkinliklerde programladık. İnşallah amacına uygun bir gezi olur.”

 

 

Kaymakam Deniz Pişkin, Öğrencileri tam donanımlı olarak geleceğe hazırlamanın öncelikleri arasında yer aldığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

.

Haber metni ve fotoğraflar Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’in Facebook sayfasından alınarak sitemizde yayınlanmıştır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz