Son Dakika
29 Nisan 2016 Cuma

Tosya Musiki Derneği Dinleyenleri Mest Ediyor

13 Şubat 2016 Cumartesi, 15:58
Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (7)
-- Sponsorlu Bağlantılar --

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 1989 yılında kurulan ve tamamı gönüllüler tarafından oluşan Tosya Musiki Derneği örnek çalışmalara imza atıyor.

Tosya Musiki Derneği Başkanı Erol Sevdi, yaptığı açıklamada, derneklerinde her hangi bir maddi çıkar gözetmeyen her meslek grubundan sanat severlerin bir araya geldiğini söyledi.

1989 yılında kurulan derneğin değişik şehirlerde bir çok defa konserler verdiğini anlatan Sevdi,” Derneğimiz, Çarşamba akşamları Halk Müziği, Cuma akşamları ise  Sanat Müziği olarak çalışmalarını 27 yılıdır aralıksız devam ettirmekte. Özellikle Tosya Belediyesi sponsorluğunda, çeşitli şehirlerde düzenlenen kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılıyoruz. Daha önce yaptığımız koro çalışmalarını halen solo olarak devam ettiriyoruz. Biraz önce dinlediğiniz 11 yaşındaki Enzel Ocaklı kızımız, yaklaşık bir yıl önce aramıza katıldı. Ses rengi çok farklı olan kızımızın ilk geldiğinde repertuvarı çok azdı. Kendisinin bu yönde ki gelişmesine yardımcı oluyoruz. Derneğimize, bizi dinlemek için bütün herkesi davet ediyoruz” diye konuştu.

Sevdi, alt yapısı olan ve çalışmalarına katılmak isteyenlerin Tosya Musiki Derneği’ne müracaat etmelerinin gerektiğini sözlerine ekledi.

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (1)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (5)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (6)

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (4)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (2)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (3)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (7)

 

Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (8) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (9) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (10) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (15) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (14) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (13) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (12) Tosya Musiki Derneği'nden Muhteşem Şarkılar (11)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz