Vali Karadeniz, Yapımı Devam Eden Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

14 Haziran 2019 Cuma, 09:01
------------Sponsorlu Bağlantılar--------------

 

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, ilimizde devam eden okul inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.
.
.
.
Bu kapsamda Vali Karadeniz sırasıyla, 12 Derslikli Merkez Atabey Gazi İmam Hatip Ortaokulu Binası yapım işi, 32 Derslikli Merkez Ortaokulu binası Yapım İşi ve 20 Derslikli Şehit Şerife Bacı Ortaokulunun son durumları ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı.
.
.
.
Vali Karadeniz; ‘’Yeni dönemde öğrencilerin daha sağlıklı ve modern bir ortamda eğitim görebilmeleri, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağdaş şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri ve önümüzdeki dönemde herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için okul inşaatlarımızı hızlandırmamız gerekiyor. Yeni eğitim-öğretim yılında çocuklarımızı tertemiz ve modern sınıflar bekliyor olacaktır” ifadelerini kullandı. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesine önem verilmesi ile yapılan inşaat alanlarının yetkililer tarafından yerinde incelenmesi, takibi konusunda talimat veren Vali Karadeniz inşaatların projelerde belirtilen tarihlerde ve zamanında bitirilmesini istedi.
.
.
.
.
İncelemelerde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’e Eski Milletvekili Mehmet Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Oktay Marşap ve yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz